Tibet se stěhuje do Varnsdorfu! Lidová zahrada je skvělý prostor

Po dvou letech v Dolní Poustevně opět měníme místo Festivalu free Tibet. 19. ročník se uskuteční v sobotu 21. října ve Varnsdorfu.
„V Lidové zahradě jsme našli skvělý prostora a Varnsdorf je město s 10krát větším počtem obyvatel než je Doplní Poustevna. To je hlavní důvod našeho stěhování, jinak jsme byli v Poustevně moc spokojeni a ještě jednou děkujeme vedení města za pomoc při pořádání festivalu. Ovšem zkusíme zase náš festival posunout dál,“ uvedl za pořadatelský spolek Attack from North Petr Bydžovský.

Po Mikulášovicích, Rumburku a Dolní Poustevně je tak Varnsdorf čtvrté město, kam legendární Festival free Tibet zavítá. Lidovou zahradu má na starosti bývalý bubeník Toxic People Pigy, tedy exspoluhráč Petra Bydžovského.  „Pigy se o svěřené prostory skvěle stará. My tam najdeme parádní zázemí, super šatnu pro návštěvníky, obrovský hlavní sál s velkým pódiem a snadným přístupem. Druhá scéna s DJ bude v restauraci a chybět nebude ani čajovna s výstavou o Tibetu. V létě vyřešíme, kde se nakonec usídlí, Pigy totiž chystá v objektu dělat různé úpravy,“ dodal Bydžovský.

Naposledy v Lidovce pořádal svůj vánoční koncerte místní Kabát revivel (foto dole) a bylo plno, takže sázíme na varnsdorfské fanoušky pořádného bigbeatu, že nám sál pomůžou zaplnit. Už v nejbližších dnech odtajníme hlavní hvězdy 19. ročníku. Máte se nač těšit!