Festival free Tibet XIX – opět v Poustevně a poprvé s legendárními Krleš!

XIX – římsky vypadá 19 hodně luxusně – a právě v sobotu 21. října 2017 se uskuteční již XIX. ročník Festivalu free Tibet! Potřetí za sebou bude v Dolní Poustevně, přesněji v Národním domě. Město Dolní Poustevna nám vychází vstříc, my jsem navázali super spolupráci s Marinem Baštou a jeho Fajnšmekrem. Pro vás fanoušky je zase super vlakové spojení.
A už dnes vám představíme první dvě kapely na příštím ročníku. Poprvé se na našem kultovním festivalu představí místní legenda Krleš! „Prostě jsem se s Krleš nějak míjeli, ale už letos to vypadalo, že na Tibetu vystoupí. Nakonec to vyjde v roce 2017 a my se na to moc těšíme. Přeci jen, se na jednom pódiu představí asi dvě v současnosti nejznámější kapely ve Výběžku – tedy my – Toxic People a Krleš,“ usmíval se za organizátory Petr Bydžovský, současně zpěvák Toxic People.
„Pokud budeme na živu, tak určitě zahrajeme,“ slíbil vysmátý kapelník Krleš Sady.
Nyní budeme postupně doplňovat dalších 5 kapel do programu, určitě chceme nějaké skáčko a punkáče. Koho byste chtěli vy? Napište nám! A současně si do diářů zaškrtněte sobotu 21. října 2017!