Tibet 13: Zpěvák si na pódiu dráždil bradavky

Třináctý ročník Festivalu free Tibet poprvé zažil živou přednášku o okupované zemi přímo na hlavním sále. Největší rozruch ale v roce 2011 vyvolala kapela Hentai Corporation, jejíž zpěvák si při vystoupení olizoval své bradavky (fotogalerii za akce najdete zde).

Letos se v Mikulášovicích
v sobotu 19. října uskuteční již jubilejní 15. ročník Festivalu Free Tibet. Proto jsme se vám rozhodli tuto dnes již kultovní akci ve Šluknovském výběžku blíže představit pomocí seriálu s pohledem do jeho historie.

Děčínský deník spolu s námi připravil seriál, který vám odkryje zákulisí akce a některé zajímavosti!

Třináctí díl se věnuje XIII. ročníku z roku 2011 a vyšel právě dnes, kdo jste nestihl zakoupit (ještě je v prodeji), tak zde je náhled a zde internetová verze, kde najdete i minulé díly:

Čtrnáctý ročník festivalu nakonec navštívila i kapela Kurtizány z 25. Avenue. Zpěváka a kytaristu Tomáše Varteckého si každý hned vybaví na podiu s cigaretou v puse. Jak se ho podařilo pořadatelům přesvědčit, aby v Mikulášovicích nekouřil? To a další zajímavosti se dozvíte v posledním díle našeho seriálu již v pátek 11. října, kde najdete i soutěžní otázky o vstupenky na letošní festival!