Na free tibet přijede kapela z Mexika! Zapaříte na Los Chilakillerz

Po několikaměsíčním snažení se nám konečně podařilo domluvit poslení kapelu na Festivalu free Tibet (sobota 20. října, Mikulášovice). Až z Mexika k nám na sever dorazí kapela s charismatickou zpěvačkou Nefftys – Los Chilakillerz (na snímku)! Jejich moderní latinské rytmy doplněné o hip hop a reggae vás zvednou ze židle (více o kapele zde)!

Tím máme line up na hlavní sál kompletní a myslíme si, že hodně pestrý a zábavný! Pro příznivce tvrdé muziky, zde budou Kurtizány z 25. Avenue v čele s kytaristou a zpěvákem Varteckým, také Neutral Territory, kteří se dají po více jak patnácti letech dohromady jen na toto vystoupení, nadále místní stálice Toxic People s komplet novým repertoárem a do čtveřice největší drsňáci večera Momma Knows Best!

Jako taneční lahůdka vystoupí Los Chilakillerz a jihočeští Bags – nadupané skáčko! A pro mladé holky tu budou pop-punkeři Koblížc!

„Sedm kapel bude hrát sedm různých stylů, takže si každý najde to své. Každopádně všechny kapely jsou zárukou kvality, bude to jeden z nejlepších ročníku free Tibet,“ myslí si pořadatel a zpěvák Toxic People Býdža.