Tibet 11: Zpívala i tehdy nenápadná Sabina z Neřestí, dnešní SuperStar

Jedenáctý ročník Festivalu free Tibet v roce 2009, byl hodně emotivní. Stačí se jen po letech podívat na fotografie a uvidíte v extázi zpěváky z Atari Terror, Imodium nebo kytaristu z Neosound.

Ovšem největší úspěch mělo skáčko – kapela Tleskač zaplnila rumburský sál k prasknutí. A trochu bez povšimnutí na festivalu zpívala i aktuální SuperStar Sabina Křováková.

Letos se v Mikulášovicích
v sobotu 19. října uskuteční již jubilejní 15. ročník Festivalu Free Tibet. Proto jsme se vám rozhodli tuto dnes již kultovní akci ve Šluknovském výběžku blíže představit pomocí seriálu s pohledem do jeho historie.

Děčínský deník spolu s námi připravil seriál, který vám odkryje zákulisí akce a některé zajímavosti!

Jedenáctý díl se věnuje XI. ročníku z roku 2009 a vyšel včera, kdo jste nestihl zakoupit, tak zde je náhled a zde internetová verze, kde najdete i minulé díly:

Dvanáctý ročník se opět stěhoval domů do Mikulášovic. Jako hlavní kapela měly zahrát Kurtizány z 25. Avenue, ale nakonec pořadatelé museli narychlo měnit headlinera. Proč a kdo to nakonec byl? To a další zajímavosti se dozvíte ve dvanáctém díle našeho seriálu již v pátek 4. října.