Rozhodnuto: Tibet bude letos v nároďáku v Dolní Poustevně!

Velice těžké bylo rozhodování, kde letos uspořádáme Festival free Tibet (kulturák v Mikulášovicích se opravuje a je zavřený). Nakonec padla volba na Národní dům v Dolní Poustevně. Hlavním důvodem byl fakt, že chceme na našem festivalu zachovat i nadále tři scény – tedy sál s kapelami, menší sál s dýdžeji a k tomu místnost s informacemi o Tibetu. To bychom ve šluknovském Divadle udělat nemohli (je tam jen jeden sál).

Prostě chceme Tibet dál jet ve velkém stylu, tak doufáme, že nás přijedete podpořit i do Dolní Poustevny. Národní dům má také jednu přednost, a to, že je cca 100 metrů od zastávky autobusu i vlaku. Vlaky jezdí také přes Německo, takže jste v Poustevně za slabou hodinku až z Děčína! Takže například fanoušci Sabiny Křovákové z jejího rodného města můžou vyrazit na velkou akci na sever! 🙂

A jak to v Národním domě (1. snímek) vypadá? Hned v přízemí najdete velkou restauraci (2. snímek), kde budou hrát dýdžejové, hned vedle ve vinárně bude výstava o Tibetu (3. snímek). Uvidíme jestli i s čajovnou. Dále dole najdete ještě toalety pro muže (4. snímek) a menší pro ženy (větší jsou ještě v patře). V patře je pak šatna a hlavně obrovský sál (5. snímek), srovnatelný s tím v Mikulášovicích. Na sále bude v provozu další velký bar (6. snímek). Vedle pódia jsou další dvě místnosti (7. snímek), kde najdou zázemí kapely. Takže prostor je srovnatelní s tím, na který jste zvyklí z Mikulášovic.

Uvidíme, dáme šanci Dolní Poustevně, aby se ukázala 🙂 Těšíme se na vás tam v sobotu 17. října 2015!