Na Tibetu uvidíte krásné fotografie Radky Hášové

„Právě jsem se vrátila z Indie, kde jsem působila v organizaci s o.s. M.O.S.T., která se zabývá pomocí tibetským uprchlíkům v Indii a pomocí malým buddhistickým mnichům a mniškám v indických Himalájích. Mám spoustu fotografií z cest a napadlo mě, že by bylo možná pěkné ukázat lidem, jak žijí tibetští uprchlíci v Indii. Mohla bych zajistit i přednášku na toto téma,“ přesně takto nás oslovila Radka Hášová.

My jsme z toho byli nadšení a neváhali jsme ani minutu. Po spolupráci s občanským sdružením Potala, tak budete moci na letošním ročníku Festivalu free Tibet v Mikulášovicích (sobota 15.10.) v Tibet infu (malý sál) shlédnout osmnáct zajímavých fotografií Radky Hášové a zeptat se na zajímavosti o Tibeťanech.

Radka Hášová pracuje pro M.O.S.T. jako dobrovolnice, je studentkou žurnalisitiky na FF Univerzity Palackého v Olomouci, pochází z Rumburka, kde v roce 2008 ukončila Gymnázium. „Fotografií přivezu do Mikulášovic 18, jsou ve formátu A3. Už se na Festival free Tibet XIII. moc těším. Doufám, že výstava fotografií a přednáška návštěvníky obohatí,“ usmála se Radka.

Více o s. o.s. M.O.S.T. najdete zde: www.protibet.org