Kdo bude bubnovat u Toxiků? Zaskočí Víťa!

Toxic People mají po onemocnění bubeníka Pišty (operace zad a invalidní důchodce) smůlu. Nemůžou najít stálého bubeníka. Nejdříve angažovali Pigyho, jenže jeho vytíženost v jiných projektech mu brala síly ke koncertům s Toxikama. Proto také na několika akcích zaskakoval za bubnama kytarista Benji!

Nakonec loňské léto objevili Toxici konzervatoristu Víťu z Ústí nad Labem – skvělý technik, kluk do party a pařič 🙂 Loňský Tibet byl i díky němu jeden z nejlepších v kariéře Toxic People.

Jenže i Víťa měl současně další projekty, které postupně chtěl preferovat a v listopadu s Toxic People skončil.

V lednu se opět vrátil Pigy, ale bohužel stále neměl dost času na Toxic People (hraje v big bandu a v dalších dvou kapelách). Odehráli jsme asi tři koncerty a během léta se chystali na free Tibet. Jenže nyní opět neměl Pigy čas na zkoušení a kapela začala být nervózní, že nebude kvalitně připravená na vrchol roku – koncert free Tibet.

Proto se rozhodla k radikálnímu a rychlému řešení – oslovili bubeníka Víťu. Ten postupně vycouval z jednoho projektu a dnes se věnuje hlavně konzervatoři, učení v lidušce a bluesové kapele. Víťa kývnul a nyní se opět drtí písně, které hrál před rokem plus zbrusu nové tři skladby!

Na Tibetu se tedy máte na co těšít!

Ovšem, kdo bude po Tibetu s Toxikama bubnovat, je nyní ve hvězdách. Toxici chtějí dodělat další tři nové věci a jít do studia, ale Víťa ani Pigy asi nebudou mít čas. Najde se nějaký šikovný bubeník? Jestli nějakého znáte, tak ať napíše na toxicmajor@post.cz 🙂