Dobrý den Tibete: Dnes to vypukne, proč byste měli dorazit?

Dobré ráno, dnes hlásí Poustevna 8 stupňů, skoro zataženo a hlavně bez deště. Ale nám počasí nevadí, náš festiválek se uskuteční pod střechou v Národním domě. Pouštět začneme v 17:00, prvních 50 z vás dostane placku Festivalu free Tibet. V 18:00 začne první kapelka Hello Officer!. Další program najdete zde:

Proč vyrazit dnes na Tibet? Důvodů je hned několik!
Po 13 letech se na Tibetu ukáže Totální nasazení. Když tehdy přijeli na 4. ročník, bylo narváno. Poslechněte si je zde!
Na Tibetu bude poprvé zpívat úřadující SuperStar. My bychom na náš festival nepozvali žádnou rychlokvašku, Sabina Křováková má charismatický zpěv, svojí rockovou kapelu a hlavně své písničky (skládala si text i hudbu). Ještě k tomu dobře vypadá, mrkněte zde!
Poprvé bude Tibet v Dolní Poustevně, po Mikulášovicích a Rumburku zavítáme do třetího města. Jak se Poustevna předvede?
Osudová setkání – na Tibetu už se seznámilo hodně lidí, například náš sponzor Milan našel na našem festivalu svou krásnou manželku, před třemi lety se něco podobného přihodilo kamarádovi Švíťovi 🙂 Nebojte se navazovat kontakty!
Toxic People jedou jak rozjetý vlak a na Tibetu budou poprvé hrát naživo v kostýmech a maskách z klipu Hladolet. Podívejte se, co vás čeká zde!
Na baru se bude točit Zlatopramen, ale Martin Bašta si pro vás přichystal i míchané koktejly a uvaří vám i řízek 🙂
Kapela Larika má krásné zpěvačky, v 18:50 se bude na co dívat!
Nechutná vám pivo a chcete si oddechnout?Děčínská čajovna Ve Vlnách přiveze silné nápoje, které vám dodají energii tančit!
Na Tibetu se také dozvíte něco o této krásné zemi, máme výstavu fotografií i vyčerpávající informace. Na místě si budete moc zakoupit také výrobky z Tibetu (náramky, prstýnky, vlaječky atd.).
Vstupné na místě jen 199 korun, to je jak vstupenka do kina a tady budete mít 7 skvělých kapel, čtyři dýdžeje a spoustu zábavy.

Další sto důvodů bychom zde ještě mohli vyjmenovat, ale stejně vše záleží na vás. Budeme rádi, když se tam ukážete 🙂

Díky čau v na 17. ročníku Festivalu free Tibet!