Dobré ráno Tibete! Třináctý ročník kultovního festivalu je tu!

Dnes od 17. hodin se na pěti stejdžích v mikulášovickém kulturáku odehraje třináctý ročník kultovního festivalu free Tibet!

Na co se můžete těšit? Na velkou šou v podání sedmi kapel na hlavním sále – tvrdí a precizní The Switch, po deseti letech se vracející legendy Anarchuz, skvělé skáčko The Spankers, ujetí a dokonalí Hentai Corporation, místní hvězdy Toxic People a By no means.

Bohužel na 90 % nedorazí kapela Spínací špendlík. Její manažer Petr psal: „Ahoj máme velkej problém s Fildou je nemocnej už od minulýho víkendu má zanět průdušek a hlasivky jsou v prdeli. Mám obavu že bude v posteli do pondělka.“ Spínáči tak musejí kvůli zpěvákovi zrušit dnešní vystoupení v Mikulášovicích i v Jihlavě, kam pak měli vyrazit.

My jsem ovšem nezaháleli a sehnali na rozjezd pro vás jinou punkovou úderku – Wrata wot stodoly! Děkujeme klukům za vztřícnost, že byli ochotný Spínáče takto narychlo zastoupit.

Tibet info i s čajovnou už je také nachystáno v malém sále. Raduš Hášová ze sdružení M.O.S.T. tam má pro vás připravenou výstavu krásných fotek z Indie, kde žijí tisícetibetských uprchlíků.

V disco baru se na vás těší DJ Ghost, Kevin, Tommy.D, Liquid Kid, Streach a hlavně hip hopová formace Kodex.

Mikulky crew pro vás zase ve vinárně přichystali klidné posezení na gauči v chill outu. Dokonce bude na místě otevřená i restaurace a šatna! Dnes má být krásných jasných jedenáct stupňů, tak se raději nabalte a kabátky můžete nechat právě v šatně 🙂

Hudební maraton podobě Festivalu free Tibet začíná dnes v 17.00 hodin. Držet nám i vám palce! Díky, čau … jdeme na poslední fázy příprav …