Den do Tibetu: 18 důvodů proč si nenechat ujít Festival free Tibet!

1. Tibet je výjimečný tím, že je to hudební festival, který pod jednou střechou má hned tři scény. Na hlavní scéně vystoupí 7 kapel, na dýdžej scéně 4 Dj´s a nebude chybět ani klidová zóna s čajovnou, výstavou o Tibetu a krámkem. Když vás bude nudit kapela, můžete si dát čaj, nebo zajančit na dýdžeje.

2. John Wolfhooker – obrovský objev české scény – tvrdí Beatles v čele s kytaristou Ronaldem Janečkem, který vystupuje i ve vídeňské opeře. To bude nářez!

3. The Snuff – jen jedna česká kapela zatím vystoupila na polském Woodstocku pro milion lidí , byli to právě The Snuff, kterých se nedávno ujal exmanažer Guns N Roses.

4. Skvělý zvuk a světla – tyto dva aspekty nikdy nepodceňujeme a investujeme do nich spoustu peněz – aby kapely převedly tu nejlepší show – zvučí a osvětluje Audiostar

5. Skvělý vlakový spoj – prakticky z jakéhokoliv místa Výběžku se do Poustevny dostanete pohodlně vlakem. Zastávka je asi 3 minuty pěšky od Národního domu.

6. Miloš Dodo Doležal – Miloš je skvělý kytarista a zpěvák, vedle sebe má svého syna basáka a hraje hity jako Soudím a Karlův most. Prostě hvězda, která nevyhasíná a naopak se nyní chystá na tour s Citronem – poslechněte si jeho hity i z dob Vitacitu!

7. Dj Dexter a Streach – to jsou dva tahouni dýdžej scény. Tedy scény, kde to nejvíc žije po půlnoci a končí se tam až k ránu.

8. Sobotka a Zeman – dva papaláši, kteří nám přikazují, s kým se můžeme a nemůžeme stýkat. My nikomu do zadku lézt nebudeme, pánové!

9. Cháska – hodně muzikantů z Boru a okolí dělají skvělou taneční hudbu ve stylu ska. To bude rozjezd (18:50), jak se patří!

10.  Pivko Zlatopramen a skvělé koktejly – na festu nám bude Fajn, protože o občerstvení se postará stejnojmenná restaurace 🙂

11. Nevíte, jak se dostat domů z festivalu? Zavolejte Martina Baštu a on hodí 6 lidí najednou do Rumburka za 50 korun na hlavu. Levnější než vlak 🙂

12. Toxic People – tato partička si minulý rok přichystala masky a hororové kostýmy – byla to show, po které dva členové skončili v nemocnici s poškozeným okem 🙂 Co přichystají letos? Prý asi novou pecku!

13. Breed – už v 18.00 odstartuje první kapela, která vyhrála soutěž regionálních kapel. Zpívá v ní bývalý zpěvák Toxic People Kuba – přijďte je podpořit, vypadají nadějně!

14. Ostrá, ale současně milá ochranka. Na Festivalu se budete cítit bezpečně i díky bývalému skvělému boxerovi Ondřeji Berkimu, který se svými svěřenci z klubu bude mít na starosti zajištění klidu.

15. I kdyby bylo ošklivé počasí, my vám vaší bundu schováme v šatně. Postará se o to rodina Barnová. U vstupu vás zase mile obslouží Kateřina Vančurová 🙂

16. F.A.King – to nejlepší nakonec se říká – přesně tahle tvrdá smečka to rozjede po půlnoci, máte se na co těšit!

17. Všichni dneska vědí, že Dalajláma je právě v tuto dobu v Česku – přijede se na nás podívat? 🙂

18. Každý má jiný důvod, napište nám právě ten váš! 🙂

To všechno se dozvíte a poznáte již zítra!