7 dní do Tibetu: Kdo maká na festivalu? Je vás hodně, díky!

Festival free Tibet by nemohl fungovat bez množství lidí, kteří ho pořádají a makají na něm. Je to práce, která začíná hned po skončení jednoho ročníku a pořád se něco zařizuje po celý rok. Nyní máme týden do letošního 16. ročníku a chtěli bychom poděkovat všem, co nějakým způsobem pomáhají.

Zde jich pár vyjmenujeme i s fotografiemi.

Ondra (na snímku vlevo): Je to pravá ruka hlavního pořadatele, před Tibetem jezdí s plakáty, shání sponzory, zajišťuje hasiče, na samotném festivalu také fotí. Je to velký dříč a lítá všude. Díky!

(další jsou pod fotkou)

Kamil: Kamil už na Tibetu pomáhá nějaký ten rok. Na samotném Tibetu má na starosti Tibet info, kde si od něj můžete koupit trička, nebo podpořit tibetský lid koupí jeho výrobků. Kamil toho dělá ale i hodně při přípravě festivalu.

Marián: Tento hromotluk s dobrým srdcem se do týmu připojil teprve minulý rok, ale hned byl velmi platným členem! Lepí plakáty a na festivalu je taková „holka“ pro všechno!

Kateřina s přítelem: No to je příjemná a zodpovědná dvojice! Katka se svým dlouholetým přítelem má na starosti kasu a vybírá vstupné. Také vás jako první na festivalu přivítá a současně okroužkuje. Nikdo ji neprojde bez placení, přesto se na vás hezky usměje!

Ondra: Bývalý boxer s Mikulášovic je šéf „ochranky“ na festivalu. Má kolem sebe super kluky, dokáže vše vyřešit v klidu a má respekt. Díky!

Nikola a Iveta: Dcera s maminkou nám šéfují VIP prostor, kde máme pro kapely jeden sud pívka a pár párků. Holky to super šéfují, aby se u nás líbilo i vystupujícím!

Těch lidí kolem Tibetu je mnohem více a všem patří dík.