Legal Shop

Obchod se stylovým oblečením od exklusivních značek

V létě roku 2016 jsme otevřeli kamennou prodejnu v centru Liberce s provokativní značkou Yakuza. Následně jsme pro velký ohlas získali možnost zařadit do našeho sortimentu oblečení značky Mafia & Crime.

Od začátku roku 2017 jsme se rozrostli o nekompromisní Mafia & Crime, kterou si čím dál více nachází příznivci Harley, Chopper a silničních motocyklů. Už z názvu je cítit respekt, výstřednost a agresivita. S jedinečnými motivy na zádech budete budit vždy pozornost okolí. Mafia & Crime je oblíbená v řadách drsných mužů s vlastním názorem a sebevědomých žen.

Třetí značka, kterou u nás najdete jsou stylové boty Double Red pro celoroční využití, v kombinaci s Yakuzou nebo Mafia & Crime se budete cítit výjmečně.

Od roku 2018 máme nově otevřenou prodejnu v OC Forum LEGAL SHOP, zde koupíte značky Yakuza, Mafia & Crime, Thor Steinar a Double Red. Dále nás můžete navštívit u Liberecké radnice v původní Yakuza & Drinks, kde se osvěžíte nabídkou nápojů jako jsou Mojito, Cuba Libre, Sex on the beach, Aperol a spoustu dalších osvěžujících drinků za příjemně nízké ceny, přece jen jsme prodejna oblečení 🙂 Vše si můžete vzít s sebou nebo si vychutnáte venku u stolečku 🙂

web: www.legalshop.cz/